הפלות חוזרות ונשנות: מה שהרופאים לא מספרים או לא יודעים, והסיבה לכך

 

הרבה פעמים אצל המומחים לפריון אין שיתוף פעולה. מי מפסיד מזה? אנחנו. אני שעברתי כאבים פיזיים ונפשיים, טיפולים ובעיקר תסכול מטורף, אתן שעוברות את זה עכשיו, והמשפחות שלנו, שלהן קשה לא פחות.

 

הסיפור שלי מופיע בקצרה כאן באתר אבל יש לי עוד המון מה לספר. כל זה במטרה להפיץ את המידע כמה שיותר וכדי אולי לחסוך מכם קצת ממה שעבר עלי. עוד מידע בקרוב! רק אוסיף בינתיים שאסור לאבד תקווה, והנה תוצאה מדהימה כאן. לא להתייאש בבקשה!!!

 

אשמח לדבר ולענות בפרטי. כמובן כל מקרה לגופו...

 

אני כל הזמן משנה כאן - לא יודעת אם להשאיר את הדף הזה פתוח או לא לעיני המחפשות. אני רק יודעת שיש לי מסר מאוד חשוב אלייך שעוברת את זה עכשיו - זה לא סתם קורה. וזה לא קל בכלל! קחי לעצמך זמן לעבור את התהליך של ההחלמה. את לא לבד!!! מיליוני נשים עוברות את זה. כן, אני יודעת - זה לא מנחם. תושיטי יד. בקשי, קחי לעצמך עזרה. ותוציאי את עצמך מבוץ הדכאון. זה לא שווה להפסיד את יתר החיים בגלל מה שקרה.

 

הרופאים מתייחסים אל הגוף כמכונה. משהו ״מקולקל״ - לא עובד כפי שזה אמור לעבוד. אפשר ״לתקן״ ידנית - אולי נדלל את הדם? נוסיף הורמונים? נקשור? נפתח? נסגור? יש עוד המון סיבות. נפשית, רגשית, גופנית, רוחנית. אני מאוד בעד לעבוד ביחד עם הרפואה המערבית - לקחת מה שאפשר ממנה ולהשתמש בה. עד גבול מסויים.